אודות

איך הגעתי לתחום הרפואה הטבעית?אחרי הצבא, בגיל 21 נסעתי לטיול הגדול שלי להגשים חלומות, כשלא היה לי מושג מה החלומות, עם תיק גדול על הגב ומלא תקווה יצאתי לדרך. גרתי ועבדתי כמה חודשים באוסטרליה, החלון של החדר שינה שלי צפה לים, כל בוקר הייתי פותחת את היום בנסיעה על אופניים לאורך הים, נושמת את המלוח הזה, את ריח החופש, ומתמלאת בכוחות.

אני זוכרת פעם אחת שישבתי ליד הים, זה היה ביום כיפור, וממש לפני שהצום נגמר הלכתי להעביר את הזמן ליד המים. שם ליד המים חוויתי את אחד הרגעים המכוננים שלי בחיים. שם לראשונה הרגשתי את האלוהות, הרגשתי שאני לא לבד, שיש איתי תמיד רוח שעוטפת אותי. אני זוכרת שממש הרגשתי את זה מסביבי ובתוכי, הרגשה מאוד מיוחדת, ושם באותו רגע התחברתי אליי ולמהות שלי לראשונה, וגם לאלוהות בצורה מודעת. (כבר מגיל קטן תמיד הייתי עטופה באלוהות ומאוד מחוברת, מה שהיה שונה בחוויה הזו היא המודעות שנוספה לי).

מאז החיבור הגלוי שהיה לי ברגע הזה, החיים שלי עברו שינוי מסלול ורק כשאני מסתכלת על זה מהיום אחורה אני יכולה להבין מה קרה ואת השתלשלות העניינים. אני מרגישה כי ברגע הזה של החיבור הגדול שחוויתי, הגוף שלי הסתנכרן עם האלוהות בחזרה, וכך מאז נמשכתי למקומות שהתאימו לתדר הזה, לתדר של הטבע.

אחרי הטיול הגדול ושלל החוויות שאספתי, והדברים שלמדתי על עצמי, חזרתי הביתה והתחלתי, ממש “במקרה”, ללמוד נטורופתיה. באמת שבאותו זמן לא היה לי מושג שאני מתחילה להגשים את היעוד שלי, חשבתי שאני הולכת להעביר את הזמן עד שאבין מה אני רוצה לעשות. אני זוכרת שבשנה הראשונה שלי עפתי באוויר, כל כך אהבתי את השפה החדשה הזו, את המקום הזה ששם אפשר להיות הכי אני, להביע את עצמי, את הרגשות שלי, אהבתי מאוד את האפשרות לגלות אותי בעוד ועוד רבדים. וכך גם הסתקרנתי לגלות אנשים אחרים ולהתעניין איך אצלם קורים הדברים.

בנוסף, ההיכרות עם כל התזונה הטבעית והבריאה, עם הצומח, עם השמנים, הריחות, הכל דיבר את התדר שאז הרגשתי בחוויה הקוסמית שהיתה לי שם מול הים. נמשכתי לזה כל כך ורציתי עוד ועוד. התאהבתי בעצמי, התאהבתי באנשים, הסתקרנתי מהנפש והתלהבתי מכל הטבעיות הזו.

.

אחד הקורסים הכי משמעותיים בשבילי בלימודים היה ארומתרפיה, שם למדתי להרגיש את התדרים של הפרחים השונים, קיבלתי המון ידע על ריפוי בעזרת השמנים האתרים והשמנים הצמחיים והרגשתי שנפתחה בפניי דלת קסומה. מהרגע שהכרתי את עולם הארומתרפיה פשוט נסחפתי אליו, קניתי שמנים, הרחתי ריחות, והתחלתי לשלב את זה בטיפולים שלי. מכל טיפול למדתי את ההשפעה של השמן על האדם, על הטיפול ועלי במהלך הטיפול. יש שמנים שגרמו להיליניג שלי להתגבר, ויכלתי לראות יותר צבעים, יש שמנים שעזרו להתחבר לרגש בטיפול ועזרו למטופלת להוציא החוצה את מה שהיא מרגישה. יש שמנים שחיברו אותי לקרקע וגם את המטופלת והיתה הרגשה מאוד נוכחת באוויר של חיבור חזק ויציבות, יחד עם בטחון שאפשר לעבור הכל.

יום אחד קיבלתי החלטה ממש רגעית, בלי מחשבה. החלטתי שאני רוצה שהשמנים האלו, שיש להם השפעה כזו חזקה על הנפש, יגיעו לכל בית, ויתנו מהקסם שלהם, לא רק דרך הטיפולים, אלא בשגרה הברוכה. כמה רגעים אחרי ההחלטה ישבתי בחדר שהיה לי אצל ההורים בזמנו, ופשוט התחלתי להזמין- שמנים, אריזות, וכל מה שנדרש להתחלה. החומרים התחילו להגיע הביתה, ההורים שלי לא הבינו מה קורה, ואני כל יום בהתרגשות, רוקחת נסים ונפלאות במטבח שלהם, מצלמת ומעלה לפייסבוק. ופתאום יש הזמנה… ועוד הזמנה.

כך קרה שמעבר לזה שהחומרי גלם שאני משתמשת בהם אלו הטובים ביותר שיש לטיפוח הפנים וטיפול בעור, השמנים האתרים שמצויים במוצרים שלי משפיעים על הרוח, הנפש והרגש ומעוררים שמחה- וזו היתה המטרה העיקרית שלי, זו היא השליחות מהלב שלי, ובזה אני גאה.

מיום ליום האהבה שלי וההערכה שלי למה שאני עושה מתעצמת, ואני מבינה את השליחות שלי יותר לעומק. אני מודה על הלב שלי שאמיץ לתת לי לעשות מה שאני אוהבת. ומודה לכל הנשים הנפלאות שמכניסות לביתן את המוצרים השמחים שלי.

כיום אני גרה עם בן זוגי, הכלבה שלנו וארבעת החתולים שלנו באמירים היפייפיה בצפון, אני מטפלת במרפאה שפתחתי בבית שלי, ושולחת לכן קוסמטיקה ורקיחות נפלאות לכל רחבי הארץ. הקשר האישי זה אחד הדברים שהכי חשובים לי במה שאני עושה ולכן ניתן לדבר איתי בכל שלב ולכל שאלה בטלפון 050-6529603. ימים של קסם*

אוהבת אתכן, אוהבת את הטבע , אוהבת את הבריאה.

תודה

ליצירת קשר

הגר עילם 050-6529603

לשליחת הודעה