טיפולים

בגיל 20 בזמן הטיול הגדול שלי התחלתי לגלות את עצמי ולהיות בקשר עם הפנימיות שלי, העומק והכשרונות שלי. זה היה עוד לפני שהתחלתי לימודים או שבכלל ידעתי מה אני רוצה.

שמתי לב איך אנשים נמשכים אליי ואיך רוב הפעמים שאני פוגשת אנשים אני ממש יכולה לקרוא אותם, לדעת מה עבר עליהם בחיים ועם מה הם מתמודדים כיום כתוצאה מהעבר.

כשחזרתי מהטיול התחלתי ללמוד נטורופתיה בגלל איזשהוא “צירוף מקרים” שזרמתי איתו, ובעצם אף פעם לא היתה לי החלטה מודעת שאני אהיה נטורופתית שמתמחה בליווי רגשי, החיים שמו אותי שם ואני אהבתי את זה.

קרוב ל10 שנים למדתי את עולם הריפוי הטבעי ואיך הרגשות שלנו משפיעים עלינו.

איך לאתר את מה שנמצא בתוכנו והסתעף בצורה שאינה מאוזנת ושכיום גורמת לנו מכאובים, ואיך לעזור למקום הזה למצוא הקלה ולהגיע לשלמות.

בשנה האחרונה התחדדה לי ההבנה שאני רוצה ללוות נשים שמרגישות חוסר אהבה וחוסר קבלה עצמית עם דגש על דימוי גוף.

אני מלווה נשים וילדים מכל הארץ דרך מפגשים אצלי בבית באמירים שבצפון/דרך שיחות וידיאו וטלפון.

כל הדרכים לליווי הן מוצלחות ולכל אחת מתאים משהו אחר תלוי מרחק, הרגשת נוחות ועוד.

אני יותר מאשמח שפשוט תדברי איתי ויחד נבחן את האפשרות בשבילך להתחלת תהליך שיכול להיות נקודת מפנה מאוד חשובה ומבורכת בחיים שלך.

 

נטורופתיה

נטורופתיה היא שיטת ריפוי טבעית שמסתכלת על האדם בתור מכלול שלם- בוחנת את האדם מהזוויות השונות: אורח חייו, מצבו הגופני, כאבים בגוף, הסטוריה רפואית, תורשתית, הרגלי התזונה, סביבת חייו , מצב נפשי רגשי ועוד ועוד. כל זה על מנת לאבחן בצורה הכי מדוייקת מה מתאים לאדם הספציפי שמולי, וכך בהתאם לתת לו כלים, צמחים, תזונה, וכל מה שיעזור לו כדי להבריא ממחלה\ להרגיש שמח\ לחיות אורח חיים בריא.

למי מתאים טיפול נטורופתי?
למי שרוצה לעבור לתזונה בריאה, למשפחה שרוצה לשנות הרגלי אכילה ולעבור לאורח חיים בריא, טיפול במחלות שונות, בכאבים בגוף, בעיות עיכול, טיפול בחרדות , בדיכאון, מצבים רגשיים שונים (כמה שהתזונה שלנו קשורה ומשפיעה על הנפש זה פשוט מדהים!) ועוד.

בעיניי הנטורופתיה מכילה בתוכה את כל מה שהאדם צריך כדי להרגיש שמח, מאוזן ובריא.

את הטכניקות לטיפול רגשי שאני מציעה ומפורטות בהמשך אני משלבת בטיפול הנטורופתי.

כמו שאמרנו, טיפול בגוף וטיפול ברגש- כדי להגיע לאיזון.

 

קרא עוד
פרחי באך

סיפור אהבה.

בעקבות התאהבות התחלתי את הדרך שלי בעולם הריפוי הטבעי בעקבות הפרחי באך – מאוד קסם לי הריפוי דרך הפרחים ויצאתי לחקור את עצמי דרך ובעזרת הפרחים.
מי שפיתח את שיטת הטיפול דרך פרחי באך הוא דוקטור אדוארד באך-רופא קונבנציונלי וחוקר, נודע בשל הגנים המרהיבים שלו באנגליה.
דוקטור באך האמין כי מחלה \ חוסר איזון בגוף נוצר מרגש שאינו מאוזן. בעת טיול בגינתו הוא התקרב לפרח מסויים ושם לב כי לפרח יש השפעה על מצב רוחו ובהמשך גם על מצבו הפיזי. כך החליט ד”ר באך לרפא מגוון של מחלות בעזרת הפרחים. הוא חקר ומצא 38 פרחים אותם זיקק והפך לתמציות המטפלות במגוון רחב של רגשות לא מאוזנים. לכל פרח יש השפעה על רגש מסויים שיצא מאיזון כמו למשל – דיכאון, פחד, עצב, כעס, עצבנות, מחשבות שליליות, ייאוש, חרדות ועוד..
התמציות מכילות רק את האנרגיה של החומר וכמעט אפס מולקולות של הפרח עצמו ולכן נחשבות בטוחות לשימוש, טיפול בפרחי באך מתבצע בעזרת אבחון ולאחר האבחון את מקבלת בקבוק שבתוכו התמציות שנבחרו כהכי מתאימות לך כרגע, ולוקחת את התמצית בלקיחה פומית (מטפטפת כמה טיפות מתחת ללשון).

אני מטפלת בפרחי באך כ8 שנים, מתוכם לאורך כל הדרך אני חוקרת את הפרחים והתמציות על עצמי (ונהנית מכל רגע)

הפרחי באך מלווים אותי בשביל שלי, תומכים ומאזנים.
למי הפרחי באך מתאימים? לילדים, לנשים, גברים, בעלי חיים, ואפילו לצמחים!

קרא עוד
רפלקסולוגיה

לפי הרפלקסולוגיה, כף הרגל שלנו היא מראה לגוף שלנו מבחינה פיזית ורגשית.
בכף הרגל נמצא מידע אשר מספר לנו בדיוק מה קורה לנו בגוף ובנפש, לכל נקודה בכף הרגל יש איבר ורגש המיוחס לה. הטיפול הרפלקסולוגי נעשה בעזרת עיסוי ולחיצות על נקודות שונות הקוראות למערכות השונות (למשל מערכת העיכול, מערכת העצבים, מערכת הנשימה, מערכת הרגשות, ועוד) לחזור לאיזון. לדוגמא- על ידי הסתכלות במערכת העיכול שמיוצגת בכף הרגל נוכל להתבונן על העיכול של האדם מבחינה פיזית,ונפשית. האם האדם מצליח לעכל את המזון? אולי הוא מעכל מהר מדי? איך הוא מעכל תהליכים שקורים לו בחיים? ועוד.  השאיפה היא להגיע להרמוניה בכל המערכות וליצור בריאות פיזית מנטלית רוחנית ורגשית בעזרת העיסוי הרפלקסולוגי.
למדתי רפלקסולוגיה שנתיים במכללת רידמן בכינרת, במהלך השיעורים היינו מטפלים אחד בשניה, הרגשתי עלי את העוצמה והדיוק של השיטה, התפתחתי רוחנית, התגברתי על כאבים והבנתי את החוזק של השיטה על עצמי.

העיסוי הרפלקסולוגי מתקיים בשכיבה על מיטה בלבוש מלא, מתאים לכל הגילאים, מתינוקת עד לסבתא (:

הרפלקסולוגיה עוזרת בבעיות רגשיות כמו חרדות, דיכאון, הפרעות קשב וריכוז, חוסר חשק, חוסר סיפוק, אכילה רגשית, כעסים ועוד,  ומטפלת בכאבים בגוף, מחלות שונות, ותומכת בתהליכי החיים.

בנוסף, העיסוי ברגליים כשלעצמו הוא מרפה, משחרר ונותן קצת נחת ועצירה מהמירוץ. מחזיר אותנו לכוחות הטבעיים שלנו. מחבר לרוגע ושלווה.

מוזמנות להתנסות.

קרא עוד
טיפול אנרגטי ומגע

בתור סטודנטית לנטורופתיה במכללת רידמן חיפשתי עבודה שתאפשר לי להרוויח ובמקביל להמשיך ללמוד, וכך התחלתי את דרכי כמטפלת במגע- עיסויים לאורחים שבאים לצימרים בגולן. עולם המגע היה עולם שחדש לי מאוד, ועם כל טיפול התאהבתי יותר ונפתחתי לקסם המתרחש שקורה בעזרת מגע אוהב. בטיפולים עצמם הייתי עוצמת את העיניים ומתחילה לראות כל מיני דברים כמו- צבעים על הגוף של המטופל , היסטוריה שלו – רפואית, רגשית, קשר עם ההורים ועוד. התחלתי לקבל \ לראות מידע על האדם שבו אני נוגעת, ובשביל להבין מה קורה הייתי משתפת את המטופל במה שראיתי ובעצם מאמתת איתו את הפרטים, אנשים היו מופתעים ולא הבינו מאיפה אני יודעת ואומרת להם דברים, גם אני לא ידעתי! המשכתי ככה ונתתי למידע לזרום , לריפוי להגיע דרכי. ראיתי שכאשר אני מקבלת מידע על חסימות , טראומות, רגשות שונים שיש לאדם, עוברת דרכי אנרגיה חכמה מרפאת, חדשה, של חיים וכך מרפאת את הכאב, הפיזי\ הנפשי, פותחת את החסימה, וכשהמטופל\ת קמים, העיניים זוהרות, יש חיוך על הפנים והם מדווחים על הקלה גדולה, שמחה, שינוי מצב רוח לטובה,הקלה עד היעלמות של כאבים ועוד דברים טובים.

בהמשך השנים עברתי קורסים שונים בריפוי אנרגטי, הילינג, תטא הילינג, רייקי, שיטת אומגה ועוד, והבנתי שמה שקורה לי בטיפולי המגע הוא מדוייק וזהו הטיפול האנרגטי בעצם. אני מרגישה שזו מתנה שקיבלתי- להיות צינור לידע וריפוי בשביל אנשים ובשבילי, אני כל כך מודה על המתנה הזו שכאשר אני כותבת על זה , אשתף אותכם שאני עם דמעות בעיניים.

אני מודה ומתרגשת מהזכות, תודה לאל ותודה לאנשים שמגיעים ונותנים לי את הזכות לראות לנבכי נשמתם.

הטיפול מתבצע בעזרת בגדים, המטופל\המטופלת שוכבים על מיטה\יושבים על כסא, עם מגע\בלי מגע. כל אחד מה שמתאים ונכון עבורו.

 

קרא עוד
ריברסינג

נשימה מעגלית- ריברסינג (נקראת גם לידה מחדש)
וואו. כך אני מתחילה לספר לכן על השיטה המופלאה הזו.

הנשימה שלנו – מחברת אותנו בקשר ישיר לנשמה שלנו (שימו לב למילים נשימה-נשמה). הנשימה היא חלק מאוד חשוב בחיינו, היא הנותנת לנו אוויר, חיים, אנרגיה, ואפילו שמחה.
כאשר אנו חווים אירוע כלשהוא בחיים, הנשימה ישר מגיבה לאירוע-למשל כשאנחנו מתרגשים\ פוחדים אנחנו נושמים יותר מהר אך נשימה שטוחה או עוצרים את הנשימה, ואז בעצם נחתמת לנו חוויה בתאים.

על ידי שאיפה ונשיפה בצורה מעגלית (בלי הפסקה בין השאיפה לנשיפה) מגיע המון חמצן לגופנו ולתאים ונוצרת הרפיה עמוקה שמאפשרת לתאים לשחרר באופן טבעי (לפעמים גם בלי לדעת מה בדיוק משתחרר) זיכרונות, טראומות, רגשות, חסימות והתנגדויות שצברנו וכך נוצרת בגופנו זרימה מחודשת כאשר אנו משחררים את הדברים העתיקים הללו מאיתנו מתפנה לנו מקום להכניס את החדש והטוב לחיינו, כאילו עכשיו הגחנו לעולם ומפה השם- לידה מחדש.

קרא עוד
ליצירת קשר

הגר עילם 050-6529603

לשליחת הודעה